На Херсонщині допомога по безробіттю в середньому на одну особу становила 937 грн

За сприяння державної служби зайнятості в області в січні 2013 року було працевлаштовано 0,2 тис. осіб, які мали статус безробітного або 1,6% від їх загальної кількості. Серед працевлаштованих осіб жінки становили 56,2%, а молодь у віці до 35 років – 38,6%, повідомляє прес-служба ОДА із посиланням на головне управління статистики у Херсонській області.

Найбільша частка працевлаштованих серед осіб, які мали статус безробітного, спостерігалася у Верхньорогачицькому районі (4,8%), найменша – у Каховському (0,6%).

Допомогу по безробіттю отримували 81,4% осіб, які мали статус безробітного. Середньооблікова кількість безробітних, які отримували допомогу по безробіттю із Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття впродовж січня поточного року становила 9,8 тис. осіб. Розмір допомоги по безробіттю в середньому на одного безробітного становив 937 грн.

 

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net