Податківці Херсонщини розпочали рік з антикорупційних заходів

Податківці Херсонщини розпочали рік з антикорупційних заходів

З податківцями Херсонської області проведено 306 профілактичних антикорупційних заходів , повідомляє прес-служба ДПС у Херсонській області.

З початку року співробітники відділу внутрішньої безпеки ДПС у Херсонській області активно роз'яснювали податківцям області про неприпустимість проявів корупції та протиправної поведінки при виконанні службових обов'язків. Протягом січня вони провели 278 виступів у податкових колективах та профілактичних і роз'яснювально-виховних бесід із керівниками органів ДПС та структурних підрозділів. 12 податківцям винесені офіційні застереження про недопущення вчинення протиправних дій.

«Також у січні ми провели 24 службові перевірки. За їх результатами до 10 податківців вжиті дисциплінарні заходи. До органів прокуратури направлено 4 матеріали для надання правових висновків діям працівників податкових органів», - повідомив начальник відділу внутрішньої безпеки при ДПС у Херсонській області ДПС України Олексій Авласенко.

Податківці Херсонщини пильнують свої лави і постійно працюють на упередження корупційних діянь. Тож Олексій Олександрович порадив херсонцям у випадку проявів протиправних і корупційних дій з боку працівників податкової служби області телефонувати на сервіс «Пульс податкової» (044) 284-00-07. Лінія працює цілодобово.