Warning: getimagesize(http://khersonci.com.ua/images/NEWS/NEWS/02.2013/260213_21.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /var/www/khersonci/khersonci.com.ua/libraries/joomla/document/html/renderer/head.php on line 172
Херсонські податківці вивели з тіні майже 3 мільйони податків

Херсонські податківці вивели з тіні майже 3 мільйони податків

Херсонські податківці вивели з тіні майже 3 мільйони податків

Нещодавно слідчі ДПС у Херсонські області розпочали кримінальне провадження проти службових осіб підприємства-банкрута за ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах - ч.3 ст.212 КК України.

Директор і головний бухгалтер ТОВ «Є» протягом 2010-2011 рр. тишком-нишком продавало цінні папери - акції. У такий спосіб підприємство ухилилося від сплати податку на додану вартість та податку на прибуток підприємств на загальну суму 2,8 млн.грн., повідомляє прес-служба ДПС у Херсонській області.

Наразі справа знаходиться у кримінальному провадженні слідчого відділу ДПС у Херсонській області.

З початку 2013 року за матеріалами співробітників податкової міліції за фактами ухилення від сплати до бюджету податків та платежів в особливо великих розмірах зареєстровано в Єдиному реєстрі досудових розслідувань 9 кримінальних правопорушень.