Херсонською митницею за січень 2013 року перераховано до держбюджету 46,9 млн. грн

За січень 2013 року Херсонською митницею оформлено експортних вантажів 224 тис. тонн на загальну фактурну вартість 642 млн. грн. або 80,3 млн. дол. США. В порівнянні з аналогічним періодом 2012 року відбулось збільшення вагових показників на 14 % та відповідно вартісних на 13 %. Про це повідомляє прес-служба Херсонської митниці.

Таке збільшення обумовлюється в першу чергу зростанням експорту зернових культур та продуктів їх переробки, а також збільшенням експорту бурякового жому та шроту соняшника. Кількість експортних ВМД перевищує кількість імпортних в 1,9 рази, що є відносно постійною пропорцією останніх років.

За напрямком відправлення експортні вантажі по вазі розподіляються наступним чином: Туреччина, Нідерланди, Лівія, Італія, Іспанія, Марокко, Єгипет, Кіпр, Франція, Грузія, Польща.

Обсяг оформлень загального імпорту склав 38 тис. тонн на загальну митну вартість 332 млн. грн. або 41,5 млн. дол. США. В порівнянні з відповідним періодом минулого року спостерігається динаміка збільшення вагових показників на 64 % та відповідно вартісних на 150%.
Основними напрямками імпорту по вазі в митниці є: Туреччина, Еквадор, Болгарія, Росія, Румунія, США, Китай, Німеччина, Пакистан.

 

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net