Отримати ліцензію на алкоголь херсонцям стало простіше

У січні 2013 року 359 суб'єктів підприємництва отримали ліцензії, які дають право на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами , повідомляє прес-служба Регіональне управлінні Департаменту контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів ДПС України у Херсонській області.

За це вони сплатили до бюджету понад один мільйон гривень.

До речі, цього року отримати алкогольну чи тютюнову ліцензію стало простіше.

Відтепер тим, хто планує розпочати діяльність із продажу алкогольних або тютюнових виробів не потрібно подавати виписку або витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Подається лише відповідна заява. У ній зазначається вид господарської діяльності: імпорт, експорт, оптова, роздрібна торгівля алкогольними напоями, або тютюновими виробами тощо (Закон України від 02.10.2012р. №5410-VI «Про внесення змін до деяких законів України щодо надання витягів та виписок з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців»).

І оскільки Закон передбачає обов'язкову наявність реєстраторів розрахункових операцій у місцях торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, під час подання заяви вказується повний перелік РРО та книг обліку розрахункових операцій, які знаходяться у місці торгівлі, із зазначенням адреси місця торгівлі.

Нагадаємо: після подачі заяви ліцензія або рішення про відмову в її видачі видається протягом 10 календарних днів з дня надання документів.

 

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net