Пенсії цьогоріч збільшуватимуться тричі

Упродовж нинішнього року працівники Пенсійного фонду України проведуть підвищення розмірів пенсійних виплат у три етапи, перший з яких заплановано на січень.

Про це повідомила заступник голови правління Пенсійного фонду України Валентина Никитенко, повідомляє  УКРІНФОРМ.

"Бюджетом Пенсійного фонду України передбачені кошти на своєчасну виплату та підвищення пенсій, яке у 2013 році здійснюється тричі: із 1 січня та 1 грудня - у зв'язку із збільшенням розміру прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб відповідно до 894 грн та 949 грн та із 1 березня - відповідно до зростання середньої заробітної плати за 2012 рік", - сказала Никитенко.

За її словами, необхідні кошти закладено в бюджет Пенсійного фонду на нинішній рік, який було збалансовано за рахунок покриття дефіциту коштами державного бюджету в сумі 21,8 млрд грн. Відтак, у січні власні надходження до бюджету Пенсійного фонду становили 12 млрд грн, або 103,3% планового завдання.

"Станом на 18 лютого, виплату лютневих пенсій відповідно до календарного графіка профінансовано в повному обсязі, а виплата пенсій завершиться згідно з графіком - 25 лютого", - запевнила заступник голови правління ПФ.

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net