Пенсії цьогоріч збільшуватимуться тричі

 Пенсії цьогоріч збільшуватимуться тричі

Упродовж нинішнього року працівники Пенсійного фонду України проведуть підвищення розмірів пенсійних виплат у три етапи, перший з яких заплановано на січень.

Про це повідомила заступник голови правління Пенсійного фонду України Валентина Никитенко, повідомляє  УКРІНФОРМ.

"Бюджетом Пенсійного фонду України передбачені кошти на своєчасну виплату та підвищення пенсій, яке у 2013 році здійснюється тричі: із 1 січня та 1 грудня - у зв'язку із збільшенням розміру прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб відповідно до 894 грн та 949 грн та із 1 березня - відповідно до зростання середньої заробітної плати за 2012 рік", - сказала Никитенко.

За її словами, необхідні кошти закладено в бюджет Пенсійного фонду на нинішній рік, який було збалансовано за рахунок покриття дефіциту коштами державного бюджету в сумі 21,8 млрд грн. Відтак, у січні власні надходження до бюджету Пенсійного фонду становили 12 млрд грн, або 103,3% планового завдання.

"Станом на 18 лютого, виплату лютневих пенсій відповідно до календарного графіка профінансовано в повному обсязі, а виплата пенсій завершиться згідно з графіком - 25 лютого", - запевнила заступник голови правління ПФ.