Податковий FAQ виручив херсонських податківців більше 2 тисяч раз

Податковий FAQ виручив херсонських податківців більше 2 тисяч раз

Затребуваність Єдиної бази податкових знань зростає з кожним місяцем. Торік до цього розділу веб-порталу ДПС України зверталися і платники податків Херсонщини, і самі податківці, повідомляє прес-служба ДПС у Херсонській області.

Останніх він виручив більше двох тисяч раз під час оперативного надання консультацій. Найактивнішими користувачами сервісу стали податківці з Бериславської МДПІ, ДПІ у м.Херсоні та ДПІ у Скадовському районі.

На сьогодні ця база уніфікованих податкових консультацій містить понад 17 тисяч найчастіших запитань підприємців та відповідей на них (добре знайомий досвідченим користувачам Інтернет формат FAQ, Frequently Asked Questions). Інформація оперативно оновлюється після внесення змін до нормативно-правової бази, затвердження нових зразків звітної документації, запровадження нових сервісів тощо. Зручні пошукові алгоритми дозволяють платнику швидко знайти те, що його цікавить.

«Єдина база податкових знань дозволяє уникати непорозумінь між податківцями та платниками. Уніфіковані консультації унеможливлюють суб'єктивне трактування та застосування норм закону», - вважає голова ДПС у Херсонській області Анатолій Страшний.