Херсонські податківці стали менше перевіряти бізнес

На 44% зменшили у 2012 році податківці ДПС у Херсонській області кількість планових перевірок платників податків - юридичних осіб – із 381 до 212 , повідомляє прес-служба ДПС у Херсонській області.

Водночас їх ефективність зросла майже вдвічі. За результатами цих перевірок донараховано податкових зобов'язань на загальну суму 270,6 мільйонів гривень.

Як говорять у податковій, практика зменшення перевірок викликана запровадженням ризикоорієнтованого підходу при відборі платників податків для перевірки.

«Ми керуємося тими ризиками, які створює підприємство для наповнення бюджету.Якщо фірма працює, стабільно отримує прибутки, але не сплачує податки, то маємо підстави для більш ретельного аналізу діяльності такого підприємства. Електронне звітування та співставлення інформації по контрагентах-ділових партнерах сьогодні дозволяє податківцям виявляти ризики досить оперативно», - запевнила начальник управління податкового контролю ДПС у Херсонській області Світлана Марієнчук.

 

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net