На Херсонщині виявлено майже сотню нелегальних працівників

У січні 2013 року завдяки контрольно-перевірочній та роз'яснювальній роботі податківці у складі міжвідомчих робочих груп із легалізації найманої праці виявили 92 наймані особи, які працювали без укладання трудових угод зі своїми роботодавцями.

Порушники сплатили до бюджету близько 18,5 тис.грн. податку на доходи фізичних осіб, повідомляє прес-служба ДПС у Херсонській області.

За статистикою ДПС у Херсонській області, під час перевірок підприємців, які виплачують заробітну плату та інші доходи фізичним особам, порушення встановлені у кожному з 8-ти випадків. У січні за порушення податкового законодавства до бюджету донараховано майже 100 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб, штрафних санкцій та пені.

Сорок два громадянина, які працювали без державної реєстрації, після співбесід із податківцями офіційно стали підприємцями. Бюджет додатково поповнився на 4,7 тис. грн. податку.

 

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net