Майже півтори тисячі херсонців задекларували свої доходи за минулий рік

Майже півтори тисячі херсонців задекларували свої доходи за минулий рік

Протягом першого місяця деклараційної кампанії 2013 року про свої минулорічні статки податківців вже повідомили майже 1345 жителів Херсонщини.

Наразі до деклараційного процесу добровільно долучилося майже вдвічі більше херсонців, ніж за січень минулого року, повідомляють в ДПС у Херсонській області.

На теперішній час про свої статки найбільше звітують ті, хто протягом минулого року отримував доходи у вигляді спадщини – 268 декларацій на суму 21,4 млн. гривень, від продажу сільськогосподарської продукції - 675 декларацій на суму 810,7 тис. гривень, від надання в оренду нерухомості та земельних ділянок – 76 декларацій на більш ніж 274 тис. гривень та від продажу транспорту й нерухомості – 122 декларації на суму понад 8,3 млн. гривень. Більше 185 херсонців уже подали документи на отримання податкової знижки.

За підсумками деклараційних розрахунків місцеві бюджети Херсонщини отримають майже 1,3 млн. гривень податку на доходи фізичних осіб. Це - визначальний податок для скарбниць місцевих громад, а отже сприятиме розвитку соціальної сфери нашого краю. До повернення ж з казни у вигляді податкової знижки краянам протягом січня 2013 року вже нараховано 15,4 тисяч гривень.

«Добровільне декларування доходів є світовим трендом. Декларуючи доходи, кожен херсонець робить внесок у добробут своєї області та України в цілому. Водночас податківці подбали про те, щоб херсонці отримали максимум комфорту при виконанні свого конституційного обов'язку. Більше того, на веб-порталі органів ДПС запроваджено сервіс „он-лайн" декларування. Ця інновація особливо зручна для тих громадян, які з різних причин знаходяться далеко від дому», - говорить заступник голови ДПС у Херсонській області Віталій Гуленко.