Херсонський підприємець намагався сховатися від податкової

Херсонський підприємець намагався сховатися від податкової

За свою необачність директор заплатив 1,2 мільйони гривень. Таке рішення прийняли не лише ревізори з ДПС у Херсонській області, їх підтримав Одеський апеляційний суд.

Тож директор підприємства, який подав позов до суду про скасування податкового повідомлення-рішення про визначення податкових зобов'язань з ПДВ та податку на прибуток на 1,2 млн.грн., має сплатити ці кошти до бюджету, повідомляє ДПС у Херсонській області.

Не один рік працюючи посередником в торгівлі машинами та устаткуванням, підприємець,безперечно знав, що погоджується на крупну аферу. За документами, складеними «про людське око», у 2012 році він купив техніку та обладнання. При чому придбав їх через «десяті руки» – низку посередників. На підставі цих же підробних документів херсонський директор заявив про відшкодування йому податку на додану вартість.

Під час перевірки пильне око податкових ревізорів одразу помітило фальсифіковані документи. Довести реальність придбання товару у своїх контрагентів директор підприємства не зміг навіть у суді. Тим більше, що обставини діяльності бізнес-партнерів дали підстави вважати, що їх господарські операції були безтоварними. Тож керівнику підприємства нічого не залишалося, як заплатити до бюджету належні податки.