На Каховщині легалізовано більше 300 робочих місць

В Каховському районі Херсонської області тривають заходи щодо легалізації найманої праці. Прагнення приховати зароблене найманими працівниками рано чи пізно вийде із тіні.

За період з січня по травень поточного року Каховською ОДПІ проведено 17 заходів з легалізації найманої праці, в тому числі 12 у складі робочої групи, утвореної при Каховському виконкому, 3 у складі робочої групи при Каховській РДА, а також проведено 2 фактичні перевірки.

За результатами проведених заходів у складі робочих груп перевірено 152 суб'єкти господарювання, виявлено порушення у 32 СГД в частині неоформлення найманих працівників, виявлено 335 найманих працівників без належного оформлення. Порушників законодавства про працю запрошено на співбесіду до Каховської ОДПІ щодо роз'яснення податкового законодавства в частині своєчасної сплати та сплати в повному обсязі податку на доходи з фізичних осіб та єдиного соціального внеску з доходів найманих працівників. За результатами співбесіди до бюджету надійшло 44,9 тис. грн ПДФО.

«Як правило, — говорить перший заступник начальника Каховської ОДПІ Сергій Заруденець, — наймані працівники самі погоджуються на працевлаштування без офіційного оформлення. У результаті, – бюджет втрачає кошти у вигляді несплачених податків. Звертаючись до працедавців, закликаю їх своєчасно оформлювати найманих працівників, виплачувати та відображати у звітності реальну зарплату, бо ухилення від сплати податків тягне за собою фінансову, адміністративну та карну відповідальність».

«Каховська Зоря»

 

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net