Плата за землю поповнила місцеві бюджети Херсонщини на 56,8 мільйонів гривень

З початку 2014 року місцеві бюджети Херсонщини отримали понад 56 мільйонів гривень у вигляді податку за користування головним багатством держави – землею.

На обліку в територіальних підрозділах Головного управління Міндоходів у Херсонській області перебуває 5100 юридичних осіб - землекористувачів та 400000 приватних підприємців і громадян.

За податковими деклараціями з плати за землю річні суми нарахувань на 2014-й рік складають понад 173 мільйони гривень, що свідчить про поступальний розвиток даного процесу.

З метою формування повного обліку платників земельного податку та орендної плати за землю фахівці територіальних органів доходів і зборів проводять постійний моніторинг та звірки із суб'єктами інформаційного обміну. Це дозволяє визначити сільгоспників, які отримали та використовують землю, але сплачувати податки не поспішають. Тож, слід пам'ятати: земля-годувальниця – одне з головних багатств нашого таврійського краю.

Прес-служба Головного управління
Міндоходів у Херсонській області

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net