Херсонські «спрощенці» збагатили місцеву скарбницю на 25 мільйонів гривень

25 мільйонів гривень єдиного податку сплатили Херсонські «спрощенці» за три місяці поточного року. Це на 1,3 млн. грн. більше порівняно з відповідним періодом минулого року.

Сьогодні на Херсонщині 19 тисяч підприємців малого бізнесу обрали першу та другу групи спрощенки, понад 5 тисяч осіб працюють на третій та п'ятій групах.

Зазначені дані свідчать, що нині діюча модель спрощеної системи оподаткування сприяє пожвавленню малого та середнього бізнесу. Зокрема, при реєстрації власної справи платникам більше не потрібно звертатися до органів Міндоходів для взяття на облік. Достатньо подати відповідні документи державному реєстратору. Крім того, відтепер спрощена й сама процедура реєстрації і проходить вона за принципом «єдиного вікна». Такі спрощення дозволяють суттєво скоротити документообіг і час бізнесменів.

Водночас, нагадуємо: платники єдиного податку першої і другої груп сплачують єдиний податок шляхом здійснення авансового внеску не пізніше 20 числа (включно) поточного місяця (п.295.1 ст.295 ПКУ), платників єдиного податку третьої та п'ятої груп - протягом 10 календарних днів після граничного строку подання податкової декларації за податковий (звітний ) квартал (відповідно до п.295.3 ст. 295 ПКУ).

ГУ Міндоходів у Херсонській області

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net