У цьому році на Херсонщині розпочали діяльність 669 підприємців

За два місяці 2014 року перелік підприємств та фірм, що здійснюють діяльність на Херсонщині, поповнився на 669 суб'єктів господарювання. З них 166 – юридичних та 503 – фізичні особи – підприємця. Порівняно з аналогічним періодом минулого року кількість новостворених суб'єктів господарювання збільшилася на 20 суб'єктів.

«Це підтверджує те, що зусилля, спрямовані на підтримку підприємницької ініціативи, спрощення процедури реєстрації платників ПДВ і єдиного податку, не марні. Херсонці прагнуть започатковувати власний бізнес. На таку ж підтримку підприємницької ініціативи громадяни можуть розраховувати і в подальшому», - прокоментував заступник начальник ГУ Міндоходів у Херсонській області Валерій Шмурянов.

В цілому на початок березня 2014 року на Херсонщині обліковується понад 96 тисяч суб'єктів господарювання. Найбільша кількість платників податків або 51% від загальної кількості нараховується у м. Херсоні.

Щодо кількості платників податку на додану вартість, то на початок березня 2014 року в органах Міндоходів області перебуває на обліку 4040 таких платника. З них 88,1% – це юридичні особи, 11,9% платників – фізичні особи суб'єкти підприємницької діяльності.

Нагадаємо, що з 1 січня 2014 року новостворений суб'єкт господарювання може бути добровільно зареєстрований платником ПДВ одразу після його державної реєстрації в автоматичному режимі без відвідування територіальних органів доходів та зборів.

Прес-служба ГУ Міндоходів у Херсонській області

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net