На Херсонщині на 1,4 мільйонів гривень зросла сплата єдиного податку

З початку року підприємцями Херсонщини внесено до місцевого бюджету 20,1 мільйонів гривень єдиного податку. Це на 1,4 мільйонів гривень більше, ніж у відповідному періоді минулого року.

Всього надходження від сплати єдиного податку складають 9,6 відсотків від усіх надходжень місцевих бюджетів.

На думку заступника начальника ГУ Міндоходів у Херсонській області Валерія Шмурянова, позитивних результатів у адмініструванні єдиного податку вдається досягти за рахунок сумлінності платників податків та співпраці з місцевими органами виконавчої влади та самоврядування.

«2014 рік розпочався із впровадження нових сервісів для платників – спрощенців. До них відносяться створення Електронного кабінету платника податків, що забезпечує комфортні умови ведення бізнесу, спілкування з податковою службою в реальному часі. Також чинне законодавство передбачає для новозареєстрованих підприємців вибір системи оподаткування відразу при державній реєстрації без відвідування податкової інспекції», – підкреслив Валерій Шмурянов.

Зазначимо, що забезпечення стабільного фінансування місцевих громад – основне завдання податкових органів, яке залежить в першу чергу від сумлінності платників податків, що є справжньою соціальною відповідальністю.

Прес-служба Головного управління Міндоходів у Херсонській області

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net