Бізнес Херсонщини поповнив місцеву казну на 210 мільйонів гривень

Місцеві скарбниці Херсонської області з початку року отримали 210,2 тис. гривень податків та зборів, з приростом до факту минулого року на 5,5млн.гривень. Додатково територіальні громади отримали 1,3 млн. гривень.

Суттєвого зростання досягнуто з податку на доходи фізичних осіб та єдиного податку. Так, тільки надходження з податку на доходи фізичних осіб склали 139,4 млн. грн., що на 1,3 млн. грн. більше ніж у відповідному періоді минулого року, та є дієвим підтвердженням легалізації заробітної плати. Спрощенці сплатили єдиного податку – 27,3 млн. грн., що на 1,9 млн.грн. більше проти аналогічного періоду минулого року.

На позитивну динаміку у надходженнях до місцевих бюджетів в Головному управлінні Міндоходів у Херсонській області, за словами начальника відомства Галини Трибунської, впливає підвищення якості податкового сервісу для платників податків та покращення податкового супроводу діяльності суб'єктів господарювання.

Прес – служба Головного управління
Міндоходів у Херсонській області

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net