Фінансування «доступного житла» скоротили втричі

Фінансування «доступного житла» скоротили втричі

На 2013 рік державою передбачено на програму здешевленя вартості іпотечних кредитів для забезпечення доступним житлом громадян 300 млн грн, а торік на програму було виділено 1 млрд грн.

Про це повідомила на прес-конференції директор Департаменту боргової й міжнародної фінансової політики Міністерства фінансів Галина Пахачук, пише УНН.

«У минулому році було 1 млрд грн. Але чого не вистачило, щоб адресно довести до фізчиної особи? В цьому році – бюджет винятково націлений, щоб були захищені соціальні статті. Тому виходили з можливості реального бюджету 2013 року. І передбачено (на здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення доступним житлом – Ред.) 300 млн грн», - повідомила посадовець.

Однак, наголосила Г. Пахачук, сьогодні розвиток доступного житла полягає не у розмірі фінансування, а в тому, щоб люди мали довіру до такої послуги.

В січні віце-прем'єр-міністр України Олександр Вілкул обіцяв, що детальну програму дій щодо активізації будівництва «Доступного житла» в областях України буде розроблено за місяць.