Херсонські митники збагатили держскарбницю на 1млрд. 594 млн. грн.

Херсонською митницею в 2012 році перераховано до Державного бюджету України 1млрд. 594 млн. грн.

Як повідомляє прес-служба відомства показник надходжень податків та зборів за звітний період більше, ніж результат роботи митниці за аналогічний період 2011 року на 149 млн. грн., або на 10,3 %.

Також приоритетним завданням на сьогоднішній день залишаються напрямки контролю за визначанням митної вартості, класифікації та країни походження товарів. Результатом цього напрямку роботи є сума додаткових перерахувань, яка дорівнює 25,35 млн.грн.

Показник додаткових надходжень по вищезазначеним напрямкам за звітний період більше, ніж результат роботи митниці за аналогічний період 2011 року на 1,53 млн. грн., або на 6,4 %.

Спостерігається збільшення кількості оформлень товарів, що ввозяться на митну територію України за прямими контрактами, а саме: у 2011 році питома вага кількості оформлених МД за прямими контрактами становила 48,5 %, тоді як у 2012 році аналогічний показник складає 57,1% від загальної кількості оформлених МД.

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net