На виплату соціальної допомоги дітям спрямовано 1,4 млн грн

Фінансування пільг та субсидій населенню з оплати електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання та квартирної плати проведено в сумі 4,1 млн грн , або 31,1 відсотка до запланованого обсягу. Про це повідомляє прес-служба ОГА із посиланням на Головне фінансове управління облдержадміністрації.

На фінансування пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого, рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу спрямовано 0,2 млн грн. Заборгованість перед одержувачами відсутня.

Фінансування пільг з послуг зв'язку, інших пільг, передбачених чинним законодавством та компенсаційних виплат за пільгове перевезення окремих категорій громадян проведено в сумі 2,5 млн грн, або 77,6 відсотка до запланованого обсягу.

Крім того, на виплату соціальних допомог на дітей-сиріт і дітей, які утримуються у будинках сімейного типу та прийомних сім'ях спрямовано 1,4 млн грн, що дало змогу повністю розрахуватися з одержувачами цих допомог.

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net