Херсонська митниця наповнює бюджет

За січень поточного року херсонські митники оформили майже півтори тисячі митних декларацій в електронному вигляді. До держбюджету за електронними деклараціями сплачено понад 73 млн.грн. митних платежів. Це в 1,9 разів більше ніж за аналогічний період 2013 року.

Якісно високий рівень електронного оформлення досягнуто в декларуванні попередніх митних декларацій, це - 100% протягом січня, для митних декларацій – 92%. А загальний відсоток митного оформлення в електронному вигляді склав 94%, порівняно з січнем минулого року - тільки 66%.

«Електронні митні процедури безкоштовні та зручні, тому обсяг цифрових декларацій швидко зростає. Спеціалісти Херсонської митниці докладають максимальних зусиль для швидкого та якісного переходу митного оформлення у сферу електронних відносин», – зазначив начальник Херсонської митниці Міндоходів Віталій Булюк.

Довідково. Протягом січня 2014 року 270 платників податків, в зоні діяльності Херсонської митниці, провели митне оформлення товарів в електронному вигляді, порівняно з січнем 2013 роком-193 підприємства. Кількість суб'єктів зовнішньоекономічних відносин, залучених до процедур митного оформлення через Інтернет, зросла в 1,4 рази.

Прес-служба Головного управління
Міндоходів у Херсонській області

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net