Платниками єдиного податку – на замітку!

Для платників єдиного податку третьої - шостої груп останній день подання декларації за ІV квартал 2013 року – 10 лютого 2014 року. На Херсонщині таких платників нараховується близько 6 тисяч. Із них обрали 3 групу єдиного податку 5874 осіб, 5 групу – 8 підприємців.

Останній день подання податкової декларації платниками єдиного податку першої та другої груп - 3 березня 2014 року. На 1 групі перебуває 6797 приватних підприємців Херсонщини, на 2 групі – понад 18,8 тис. осіб.

Як повідомляють в управлінні доходів і зборів з фізичних осіб Головного управління Міндоходів у Херсонській області, на початок 2014 року загальна кількість фізичних осіб – підприємців платників єдиного податку склала більше 31,4 тисячі. За минулий рік їх кількість зросла на п'ять сотен.

«Такі тенденції є результатом цілеспрямованої роботи органів доходів і зборів, направленої на спрощення процедур ведення бізнесу в Україні. Зокрема, можливість дистанційного „спілкування" з контролюючими органами – подання звітності та заяв на реєстрацію платником єдиного податку в електронному вигляді; збільшення дозволеної кількості найманих працівників та граничного обсягу доходів; надання права змінювати групу та ставку податку протягом року тощо», - зазначає заступник начальника Головного управління Міндоходів у Херсонській області Валерій Шмурянов.

За 2013 рік від єдинників Херсонщини до бюджету надійшло 97,2 млн.грн. єдиного податку. Це на 22 млн.грн. більше надходжень 2012 року.

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net