Нерухомість вартістю 4,3 мільйони гривень остаточно повернуто ХБК

Поставлено першу крапку у поверненні майна ВАТ «ХБК». Як раніше повідомляла прес-служба прокуратури області, господарським судом Херсонської області задоволено позов прокуратури та витребувано з незаконного володіння ТОВ «Кселен» на користь бавовняного комбінату санаторій-профілакторій, вартість якого складає 4,3 млн. грн. Вищий господарський суд України погодився із зазначеним рішенням.

Підприємству-боржнику після відкриття виконавчого провадження було надано 7 днів для добровільного виконання. Оскільки ТОВ «Кселен» не зробило для цього жодних кроків, державним виконавцем примусово вилучено у підприємства профілакторій, який знаходиться за адресою: м. Херсон, Придніпровський спуск, 8. Об'єкти нерухомості передані ВАТ «ХБК» в особі арбітражного керуючого.

Нагадаємо, що за активної позиції прокуратури області окрім зазначеного майна з чужого незаконного володіння на користь ХБК витребувано також пансіонат «Ювілейний» та будівлю фабрики-кухні, вартість яких складає понад 16,5 млн.грн.

Прес-служба прокуратури Херсонської області

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net