Майже 4 млн.грн. спадщини та подарунків „забули” задекларувати херсонці

Норми чинного законодавства зобов'язують нотаріальні контори надавати органам Міндоходів інформацію щодо успадкування чи отримання подарунків громадянами.

На підставі таких матеріалів ревізори ДПІ у м. Херсоні проводять перевірки громадян, які торік отримали спадщину та подарунки від осіб, що не відносяться до першого ступеня споріднення. Тобто, вони не є батьками, дітьми, чоловіком або дружиною. Відповідно такі громадяни зобов'язані були подати декларації про майновий стан і доходи та сплатити податок на доходи фізичних осіб. Проте деякі зі спадкоємців чи обдарованих громадян забули виконати свій обов'язок.

В результаті проведеної роботи 64 херсонця надали до податкової інспекції Херсона декларації про майновий стан і доходи. Вони задекларували майже 4 млн гривень доходів та вже сплатили 96 тис. гривень податку на доходи фізичних осіб. Загалом з початку року громадяни подали 1331 декларацію про майновий стан і доходи, задекларувавши в них 121 млн гривень доходів. До місцевої казни вони сплатили понад 3 млн гривень податку.

Опрацювання отриманої інформації від нотаріусів продовжується. Нагадаємо, що прозвітувати про доходи повинні також громадяни, котрі у минулому році отримували інші доходи, що підлягали декларуванню. Це: доходи від продажу майна, іноземні та інвестиційні доходи та доходи, що сумарно в місяць перевищували десять мінімальних зарплат.

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net