Торгувати без ліцензії – дорого обійдеться

Торгувати без ліцензії – дорого обійдеться

На ринку реалізації алкогольних напоїв і тютюнових виробів Херсонщини міндоходівці виявили 26 фактів торгівлі без ліцензії. Порушення встановили протягом січня - листопада 2013 року під час перевірок дотримання вимог законодавства підприємствами, які продають спиртне і тютюн уроздріб на території області.

Як повідомили у відділі контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ Міндоходів у Херсонській області, безліцензійна торгівля - не єдине порушення, які допускають підприємці.

За цей же період міндоходівці задокументували 22 факти зберігання чи реалізації спиртних напоїв і тютюнових виробів без акцизних марок чи з підробленими. Торговці підакцизними товарами неодноразово продавали алкогольні напої за заниженими цінами, а цигарки дорожче, ніж це дозволено діючим законодавством.

Загалом сума застосованих фінансових санкцій до порушників норм діючого законодавства в сфері обігу алкогольних напоїв та тютюнових виробів – майже 240 тисяч гривень. Із них до бюджету вже сплачено 140 тисяч гривень.

Прес-служба ГУ Міндоходів у Херсонській області