На Херсонщині електронне декларування додало в бюджет 770 млн.грн. митних платежів

Завдяки зниженню адміністративних бар'єрів та модернізації послуг митної системи протягом 11 місяців 2013 року Херсонською митницею Міндоходів досягнуто значних результатів в напрямку електронного декларування.

Загальний відсоток митного оформлення в електронному вигляді склав 76%, або більше 20 тисяч електронних документів. Це значно перевищує показник минулого року, який складав 28%.

Якісно високий рівень електронного оформлення досягнуто в декларуванні попередніх митних декларацій, який склав - 99 % та 69% для митних декларацій.

Кількість суб'єктів ЗЕД, залучених до процедур митного оформлення через Інтернет, зросла в 2,3 рази. Так, з початку року вже 658 платника податків провели митне оформлення товарів в електронному вигляді. У порівнянні з минулорічним періодом таких підприємств було тільки 288.

А об'єми митних платежів, сплачених до держбюджету за електронними деклараціями, становлять понад 770 млн.грн., що в 3,2 рази більше ніж у минулому році.

Прес-служба Головного управління
Міндоходів у Херсонській області

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net