На Херсонщині масово видають ліцензії на право торгівлі алкоголем і тютюном

На Херсонщині масово видають ліцензії на право торгівлі алкоголем і тютюном

Фахівці відділу контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ Міндоходів у Херсонській області за 10 місяців цього року видали 4048 ліцензій на право реалізації алкоголю та тютюну. З них: на роздрібну торгівлю алкогольними напоями – 2110, тютюновими виробами –1938. До місцевого бюджету надійшло від ліцензування понад 14,5 млн.грн, повідомляє прес-служба ГУ Міндоходів у Херсонській області.

За словами першого заступника начальника Головного управління Міндоходів у Херсонській області Людмили Балакай, з початку року представництвом Міндоходів виявлено 7 випадків реалізації алкоголю й тютюну неповнолітнім. Усіх порушників позбавили права здійснювати торгівлю цими товарами та анулювали їм ліцензії.

«Фахівці Міндоходів і надалі викриватимуть несумлінних підприємців, які намагаються заробити гроші на здоров'ї підлітків, нехтуючи усіма принципами суспільної моралі та відповідальності. Незнання закону у такому випадку не є виправданням, адже кожен бізнесмен ознайомлюється з правилами ведення бізнесу ще при отриманні ліцензії», – зазначає Людмила Михайлівна.

Нагадаємо, отримати ліцензії можна в Центрах обслуговування платників при кожній районній державній податковій інспекції Херсонської області. Для цього платникові слід надати за місцем здійснення діяльності перелік документів, необхідних для отримання ліцензії на право реалізації цих товарів.