На Херсонщині кількість митних оглядів скоротилась в 2,6 рази

За 10 місяців поточного року херсонськими митниками Міндоходів проведено 244 митних оглядів, необхідних для забезпечення додержання законодавства України з питань митної справи.

Підставами проведення митних оглядів є спрацювання Автоматизованої системи аналізу та управління ризиками (АСАУР). Це становить в середньому 1% від загальної кількості оформлених митних декларацій, тоді як у минулому році відсоток проведених митних оглядів за січень-жовтень становив 3%.

Беручи до уваги загальну кількість оформлених митних декларацій за визначений період, митний огляд експортних вантажів складає 0,5%, а імпортних – 3%. За цей же період минулого року було оформлено з оглядами – 2% експортних вантажів і 8% імпортних вантажів.

Кількісний показник оглянутих вантажів скоротився в 2,6 рази, що обумовлено виконанням мінімуму митних формальностей передбачених Митним кодексом України.

Довідково. Митні огляди проводяться лише за наявності підстав, визначених статтею 338 Митного кодексу України, та постановою Кабінету Міністрів України від 23.05.2012 №467 «Про затвердження вичерпного переліку підстав, за наявності яких може проводитись огляд (переогляд) товарів, транспортних засобів комерційного призначення митними органами України».

Прес-служба Головного управління
Міндоходів у Херсонській області

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net