На Херсонщині для скорочення податкового боргу надійшло 101 мільйон

На Херсонщині для скорочення податкового боргу надійшло 101 мільйон

За минулий рік у рахунок погашення податкового боргу до зведеного бюджету надійшло понад 101 млн. грн. Це майже на 30% більше, ніж у 2011 році. Про це повідомляє прес-служба ДПС у Херсонській області.

«Для того, щоб платники розрахувалися зі своїми боргами, підрозділи погашення податкового боргу за рішенням суду вживають різні заходи стягнення. Наприклад, вилучення готівкових коштів, виставлення інкасових доручень, реалізація майна, направлення звернень до органів державної виконавчої служби щодо тимчасової заборони виїзду за кордон фізичних осіб або керівників підприємств - боржників тощо», - наголошує начальник відділу погашення податкового боргу ДПС у Херсонській області Ольга Журковська.

У 2012 році з кас боржників Херсонської області вилучено 660 тисяч готівки. Ще 6,67 млн. грн. надійшло до бюджету завдяки надісланим до банків 2350 платіжних вимог. На 131 тис.грн. продано майна боржників. При цьому в податковій заставі перебуває майна та інших активів боржників і банкрутів майже на 60 млн. грн.

Торік до виконавчої служби передано 681 подання на встановлення тимчасового обмеження виїзду за кордон затятим податковим боржникам.