Місцеві бюджети Херсонщини поповнились на 22,5 мільйони гривень

З початку року малий та середній бізнес (юридичні особи) Херсонської області сплатив до місцевих бюджетів 22,5 млн. грн. єдиного податку. Це на 7,4 млн. грн. більше порівняно з відповідним періодом минулого року.

На 1 жовтня 2013 року на спрощеній системі оподаткування перебувало 3 266 суб'єктів господарювання – юридичних осіб Херсонщини. З них – на четвертій групі платників єдиного податку за ставкою податку у розмірі 3 % – 201 платник, у розмірі 5 % – 3 058 платників. На шостій групі за ставкою податку 5 % перебуває 2 платника, за ставкою 7 % – 5 платників.

«Нині діюча модель оподаткування для підприємців сприяє приватній підприємницькій ініціативі. Диференційований підхід та запровадження 6 груп спрощеної системи оподаткування дозволяє кожному підприємцю обрати саме ту модель, яка відповідає масштабам і реальним можливостям його власної справи», - зазначила начальник управління оподаткування та контролю об'єктів і операцій ГУ Міндоходів в області Оксана Демідова.

Прес-служба ГУ Міндоходів у Херсонській області

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net