Кримінальна відповідальність за ухилення від податків

З початку року три посадові особи, що умисно ухилялися від сплати обов'язкових податків і зборів, відшкодували до бюджету більше 4 млн.грн., повідомляє прес-служба ГУ Міндоходів у Херсонській області.

Такої щедрості можливо б і не сталося, якби не кримінальні провадження та досудові розслідування слідчих управління фінансових розслідувань Головного управління Міндоходів у Херсонській області.

Аби звільнитися від кримінальної відповідальності за ч.4 ст.212 КК України, порушники без жодних заперечень швидко сплатили належні до бюджету суми.

Ось один із недавніх прикладів. У 2013 році підприємство «У» заборгувало до Пенсійного фонду близько 1,8 млн.грн. єдиного соціального внеску. Не зважаючи на це, посадові особи витрачали наявні кошти на інші господарські операції підприємства. Тобто умисно ухилялися від сплати ЄСВ.

Після того, як слідчі управління фінансових розслідувань Головного управління Міндоходів у Херсонській області у вересні повідомили головному бухгалтеру про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, підприємство «У» повністю розрахувалася з боргами по ЄСВ.

У жовтні ухвалою Комсомольського районного суду м.Херсона бухгалтерку звільнено від кримінальної відповідальності за ч.2 ст.212-1 КК України на підставі ч.4 ст.212-1 КК України.

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net