Визначено 12 найбільших платників податків Херсонщини

Міністерством доходів і зборів України наказом від 7 жовтня 2013 року №543 затверджено Реєстр великих платників податків на 2014 рік, в який включено 2131 платник податків України.

Як повідомляють в прес-службі ГУ Міндоходів у Херсонській області, від Херсонській області до Реєстру ввійшли 12 платників податків.

Серед них: ПАТ «Херсонська ТЕЦ», Дім марочних коньяків «Таврія», ПАТ «Цюрупинське», ДП «ХМТП», ПАТ «Херсонгаз», ПАТ ЕК «Херсонобленерго», ПРАТ «Чумак», АТ «ЗКЕМ», ТОВ «Термекс – Логістік», ТОВ «Дунапак Таврія», ТОВ «Васко – Імпорт», ТОВ «Данон Дніпро».

Нагадаємо: великий платник податків - юридична особа, у якої обсяг доходу від усіх видів діяльності за останні чотири послідовні податкові (звітні) квартали перевищує п'ятсот мільйонів гривень або загальна сума сплачених до Державного бюджету України податків за платежами за такий самий період перевищує дванадцять мільйонів гривень.

Відбір великих платників податків проводився відповідно до пункту 64.7 статті 64 глави 6 розділу II Податкового Кодексу України.

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net