Визначено 12 найбільших платників податків Херсонщини

Визначено 12 найбільших платників податків Херсонщини

Міністерством доходів і зборів України наказом від 7 жовтня 2013 року №543 затверджено Реєстр великих платників податків на 2014 рік, в який включено 2131 платник податків України.

Як повідомляють в прес-службі ГУ Міндоходів у Херсонській області, від Херсонській області до Реєстру ввійшли 12 платників податків.

Серед них: ПАТ «Херсонська ТЕЦ», Дім марочних коньяків «Таврія», ПАТ «Цюрупинське», ДП «ХМТП», ПАТ «Херсонгаз», ПАТ ЕК «Херсонобленерго», ПРАТ «Чумак», АТ «ЗКЕМ», ТОВ «Термекс – Логістік», ТОВ «Дунапак Таврія», ТОВ «Васко – Імпорт», ТОВ «Данон Дніпро».

Нагадаємо: великий платник податків - юридична особа, у якої обсяг доходу від усіх видів діяльності за останні чотири послідовні податкові (звітні) квартали перевищує п'ятсот мільйонів гривень або загальна сума сплачених до Державного бюджету України податків за платежами за такий самий період перевищує дванадцять мільйонів гривень.

Відбір великих платників податків проводився відповідно до пункту 64.7 статті 64 глави 6 розділу II Податкового Кодексу України.