Warning: getimagesize(http://khersonci.com.ua/images/NEWS/NEWS/08.2013/280813_08.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /var/www/khersonci/khersonci.com.ua/libraries/joomla/document/html/renderer/head.php on line 172
Ряди херсонських «спрощенців» поповнились на 700 бізнесменів

Ряди херсонських «спрощенців» поповнились на 700 бізнесменів

Ряди херсонських «спрощенців» поповнились на 700 бізнесменів

На Херсонщині 30 тисяч фізичних осіб - підприємців обрали спрощену систему оподаткування, а саме – єдиний податок. Це на 700 представників бізнесу більше, ніж торік.

Як повідомляють пресс-службі ГУ Міндоходів у Херсонській області, найбільш поширеною залишається друга група платників єдиного податку, на якій перебувають 18 тисяч осіб, а це 60 відсотків від загальної кількості зареєстрованих підприємців.

Другою по популярності залишається перша група, якою користуються 6,7 тисяч осіб, та третя група на якій перебуває 5,4 тисяч осіб. Лише 6 фізичних осіб – підприємців мають обсяг доходу до 20 мільйонів гривень та залишаються на п'ятій групі.

«Збільшення кількості зареєстрованих осіб якісно впливає на надходження з цього податку. Так, з початку року до місцевих бюджетів надійшло близько 65 мільйонів гривень, що на 12,5 мільйонів більше минулорічних надходжень», - зазначила начальник управління доходів і зборів з фізичних осіб ГУ Міндоходів в Херсонській області Олена Петровська.