Ряди херсонських «спрощенців» поповнились на 700 бізнесменів

На Херсонщині 30 тисяч фізичних осіб - підприємців обрали спрощену систему оподаткування, а саме – єдиний податок. Це на 700 представників бізнесу більше, ніж торік.

Як повідомляють пресс-службі ГУ Міндоходів у Херсонській області, найбільш поширеною залишається друга група платників єдиного податку, на якій перебувають 18 тисяч осіб, а це 60 відсотків від загальної кількості зареєстрованих підприємців.

Другою по популярності залишається перша група, якою користуються 6,7 тисяч осіб, та третя група на якій перебуває 5,4 тисяч осіб. Лише 6 фізичних осіб – підприємців мають обсяг доходу до 20 мільйонів гривень та залишаються на п'ятій групі.

«Збільшення кількості зареєстрованих осіб якісно впливає на надходження з цього податку. Так, з початку року до місцевих бюджетів надійшло близько 65 мільйонів гривень, що на 12,5 мільйонів більше минулорічних надходжень», - зазначила начальник управління доходів і зборів з фізичних осіб ГУ Міндоходів в Херсонській області Олена Петровська.

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net