Підприємець з Херсонщини отримав штраф

Підприємець з Херсонської області продавав цигарки без акцизних марок. А оскільки ліцензії на це не мав, то за результатами перевірки отримав штраф.

У 57,8 тис. грн штрафу стала підприємцю на Херсонщині надмірна кмітливість. Хитромудрий бізнесмен десь роздобув партію цигарок без акцизних марок, що їх зазвичай продають у закладах duty free на кордоні. І пустив у реалізацію через свій магазин у одному з сіл Новотроїцького району області. А оскільки ліцензії на це не мав, то за результатами перевірки отримав штраф.

Утім, у прес-службі ГУ ДФС у Херсонській області, АРК та Севастополі зазначають, що охочих грати у такі ризиковані ігри із законом у регіоні дедалі менше.

Бізнесмени переважно розуміють, що краще один раз заплатити за оформлення всіх потрібних документів, ніж щодня чекати, що прийдуть податківці з поліцейськими й складуть черговий протокол.

Тож протягом нинішнього року тільки у Генічеському та Голопристанському районах вони отримали відповідно на 15% і 10% більше, ніж торік, ліцензій на роздрібну торгівлю алкоголем і тютюновими виробами. А загалом на Херсонщині вже видали 2652 такі ліцензії.

"Голос України"