Місцевий бюджет Херсонщини наближається до мільярда гривень

Місцеві скарбниці Херсонської області вже восьмий місяць поспіль наповнюються з «плюсом». Зокрема, з початку року до місцевих бюджетів надійшло 922,6 мільйонів гривень платежів. Це на 61,1 млн. грн. більше порівняно з минулорічним періодом. Додатково територіальні громади у цього року отримали 66,2 млн. гривень, повідомляють в Головному управлінні Міндоходів у Херсонській області.

Суттєвого зростання досягнуто з податку на доходи фізичних осіб, плати за землю та єдиного податку. Зокрема, надходження з податку на доходи фізичних осіб склали 626 млн. грн. (додаткові надходження зі сплати цього податку становлять 31,7 млн. грн.), плати за землю –148,3 млн. грн., (додаткові надходження – 1,1 млн.грн.), єдиного податку – близько 85,4 млн. грн. (додаткові надходження становлять 25,3 млн. грн.).

Позитивну динаміку у надходженнях до місцевих бюджетів в Головуправлінні Міндоходів, насамперед, пов'язують із підвищенням якості податкового сервісу для платників податків та покращенням податкового та митного супроводу діяльності суб'єктів господарювання.

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net