За насіння під урожай 2014 року, херсонським аграріям потрібно буде заплати

Як повідомляє Міністерство аграрної політики та продовольства України, від Херсонської обласної державної адміністрації надійшло звернення щодо безкоштовного виділення насіння з ДП «Державний резервний насіннєвий фонд України».

Так, Мінагрополітики України було розглянуто даний запит і зазначено, що станом на 01 серпня 2013 року в Державному резервному насіннєвому фонді знаходиться в наявності 18,5 тис. тонн насіння озимих культур, в т.ч. озимої пшениці – 16 тис. тонн, озимого ячменю – 1,57 тис. тонн, озимого ріпаку 29 тонн та 8,2 тис. тонн насіння ярих, зокрема, ячменю – 2,2 тис. тонн, кукурудзи – 2,1 тис. тонн.

Разом з тим, в Херсонській області зберігається 343 тонни насіння озимої пшениці.

Враховуючи осінньо-весняну посуху 2012-2013 років, що призвела до загибелі та погіршення стану сільськогосподарських рослин в південних регіонах, ДП «Державний резервний насіннєвий фонд» здійснює відпуск насіння озимих сільськогосподарських рослин під урожай 2014 року сільськогосподарським підприємствам Херсонської області, на пільгових умовах у встановленому законодавством порядку, з відстроченням платежу до одного господарського року, з обов'язковою попередньою оплатою не менше 10 відсотків вартості насіння із забезпеченням виконання умов договору заставою ліквідійного майна сільгосптоваровиробника, майбутнього врожаю з обов'язковим страхуванням предмету застави на користь ДП «Держрезервнасінфонд».

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net