Земля — за новою оцінкою

Сьогодні в усіх 698 населених пунктах Херсонщини знають, скільки коштує їхня земля. Протягом першого півріччя нормативна грошова оцінка зроблена в останніх 34 селах на території Високопільського, Генічеського, Голопристанського та Каховського районів.

— Це дозволить значно збільшити бюджетні надходження від плати за землю вже з 1 січня 2014 року, — повідомив Валерій Лазарєв, начальник Головного управління Держземагентства України в Херсонській області. — До речі, роботи з оцінки земель останніх 25 населених пунктів виконані за рахунок коштів спеціального фонду обласного бюджету в сумі 98,7 тисячі гривень, а оцінка земель інших 9 населених пунктів - за кошти місцевих бюджетів у сумі 147,4 тисячі гривень.

Землевпорядники розпочали підготовчі роботи для забезпечення своєчасного оновлення оцінки земель 58 населених пунктів, по яких у 2014 році закінчується семирічний термін чинності оцінки. Йдеться про площі на території Великолепетиського, Верхньорогачицького, Генічеського, Горностаївського і Каховського районів.

Анатолій Ніколаєв//Новий день №32(5079) 08.08.2013

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net