Земля — за новою оцінкою

Земля — за новою оцінкою

Сьогодні в усіх 698 населених пунктах Херсонщини знають, скільки коштує їхня земля. Протягом першого півріччя нормативна грошова оцінка зроблена в останніх 34 селах на території Високопільського, Генічеського, Голопристанського та Каховського районів.

— Це дозволить значно збільшити бюджетні надходження від плати за землю вже з 1 січня 2014 року, — повідомив Валерій Лазарєв, начальник Головного управління Держземагентства України в Херсонській області. — До речі, роботи з оцінки земель останніх 25 населених пунктів виконані за рахунок коштів спеціального фонду обласного бюджету в сумі 98,7 тисячі гривень, а оцінка земель інших 9 населених пунктів - за кошти місцевих бюджетів у сумі 147,4 тисячі гривень.

Землевпорядники розпочали підготовчі роботи для забезпечення своєчасного оновлення оцінки земель 58 населених пунктів, по яких у 2014 році закінчується семирічний термін чинності оцінки. Йдеться про площі на території Великолепетиського, Верхньорогачицького, Генічеського, Горностаївського і Каховського районів.

Анатолій Ніколаєв//Новий день №32(5079) 08.08.2013