Херсонські податківці та державні виконавці вирішили частіше обмежувати боржників у праві виїзду за кордон

23 січня 2013 року керівники податкової інспекції та районних у м. Херсоні відділів державної виконавчої служби зустрілися у форматі „круглого столу". Під час зустрічі обговорювалося питання взаємодії зазначених служб при виконанні рішень про стягнення коштів на користь держави. Про це повідомляє прес-служба ДПІ у м. Херсоні.

На початок року по Херсону рахується 176,7 млн. гривень податкового боргу до бюджетів всіх рівнів, а без врахування боргу підприємств-банкрутів - 40,3 млн. гривень. Одним із способів ухилення від погашення боргу є виїзд боржника за межі України.

Тому передбачено спільними зусиллями податківців, державних виконавців та суду активніше використовувати такий захід примусового стягнення боргу, як обмеження у праві виїзду боржника - фізичної особи або керівника боржника - підприємства за межі України.

При стягненні боргу виникає безліч проблем та питань. Саме спільно спробувати вирішити їх і було основною метою проведення „круглого столу".

У підсумку, учасники зустрічі дійшли висновку, що активна співпраця цих служб надасть можливість повністю погасити податковий борг.

Тож боржникам варто задуматись над виконанням своїх зобов'язань, тим паче, якщо вони планують відпочивати в екзотичних країнах.

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net