Херсонські податківці та державні виконавці вирішили частіше обмежувати боржників у праві виїзду за кордон

Херсонські податківці та державні виконавці вирішили частіше обмежувати боржників у праві виїзду за кордон

23 січня 2013 року керівники податкової інспекції та районних у м. Херсоні відділів державної виконавчої служби зустрілися у форматі „круглого столу". Під час зустрічі обговорювалося питання взаємодії зазначених служб при виконанні рішень про стягнення коштів на користь держави. Про це повідомляє прес-служба ДПІ у м. Херсоні.

На початок року по Херсону рахується 176,7 млн. гривень податкового боргу до бюджетів всіх рівнів, а без врахування боргу підприємств-банкрутів - 40,3 млн. гривень. Одним із способів ухилення від погашення боргу є виїзд боржника за межі України.

Тому передбачено спільними зусиллями податківців, державних виконавців та суду активніше використовувати такий захід примусового стягнення боргу, як обмеження у праві виїзду боржника - фізичної особи або керівника боржника - підприємства за межі України.

При стягненні боргу виникає безліч проблем та питань. Саме спільно спробувати вирішити їх і було основною метою проведення „круглого столу".

У підсумку, учасники зустрічі дійшли висновку, що активна співпраця цих служб надасть можливість повністю погасити податковий борг.

Тож боржникам варто задуматись над виконанням своїх зобов'язань, тим паче, якщо вони планують відпочивати в екзотичних країнах.