У Станіславську ОТГ зайшов інвестор

У Станіславську ОТГ зайшов інвестор

У Станіславській сільській ОТГ (Білозерський район) гарна новина — в громаду зайшов інвестор, завдяки чому з'явилися нові робочі місця.

ТОВ «AneLes» запустило потужне підприємство в сфері легкої промисловості. Це велика подія для об'єднаної громади, говорить сільський голова Володимир Желуденко.

За кількістю працевлаштованих осіб це наразі одне з найбільших підприємств у громаді. Спеціалізується на пошитті корпоративного одягу. Нині не лише на підприємстві, а й у самій громаді зацікавлені в отриманні якомога більшої кількості замовлень, адже від кількості працівників, які офіційно працевлаштовані, та від обсягів прибутків підприємства залежатимуть і відрахування до місцевої скарбниці.

Вже сьогодні в цеху працюють 22 робітниці. Підприємство запрошує на роботу ще бажаючих. Тут є готовність навчати людей, котрі взагалі не мають професійних навичок, причому з отриманням відповідних документів.

Для селян це хороший шанс здобути стабільну роботу, не виїжджаючи за межі ОТГ, і це тільки початок залучення серйозних інвестицій на розвиток населеного пункту.

Ксенія АЛІСОВА
"Новий День"