Сільгоспвиробник із Херсонщини заправив баки повітрям за 300 тисяч гривень

Такий факт господарювання виявили працівники Міндоходів у Херсонській області під час чергової документальної перевірки. Для обробки та прополювання овочів підприємство закупило пального майже на 310 тис.гривень. На підтвердження в бухгалтерії інспекторам надали документи. Не подбав сільгоспвиробник про одне – репутацію постачальника.

Вона виявилася настільки темною, що навіть досудове розслідування не встановило особу продавця. Не знайшли оперативники і складів із паливо-мастильними матеріалами, повідомляє прес-служба Головного управління Міндоходів у Херсонській області.

Водночас фахівці Міндоходів Херсонщини встановили групу осіб, які спеціалізувалися на незаконній мінімізації податкових зобов'язань. Фіктивні фірми виписували необхідні документи, завдяки яким підприємства реального сектору економіки ухилялися від сплати податків в особливо великих розмірах. Послугами «фіктивників» скористався і херсонський сільгоспвиробник.

За результатами перевірки підприємству донараховано майже 260 тис.грн. ПДВ та зменшено суму від'ємного значення ПДВ на 16,8 тис.грн.

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net