Warning: getimagesize(http://khersonci.com.ua/images/NEWS/NEWS/07.2013/020713_32.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /var/www/khersonci/khersonci.com.ua/libraries/joomla/document/html/renderer/head.php on line 172
За півроку місцеві бюджети Херсонщини отримали 656 млн.гривень

За півроку місцеві бюджети Херсонщини отримали 656 млн.гривень

За півроку місцеві бюджети Херсонщини отримали 656 млн.гривень

Місцеві скарбниці Херсонської області вже шостий місяць поспіль наповнюються з «плюсом». Зокрема, з початку року до місцевих бюджетів надійшло майже 656 мільйонів гривень платежів, або на 43,2 млн.грн. більше порівняно з минулорічним періодом. Додатково територіальні громади у цьому році отримали 43,1 млн. гривень.

Суттєвого зростання досягнуто з податку на доходи фізичних осіб, плати за землю та єдиного податку, повідомляє прес-служба Головного управління Міндоходів у Херсонській області

Так, тільки надходження з податку на доходи фізичних осіб за І півріччя ц.р. склали 457 млн. грн., додаткові надходження зі сплати цього податку становлять 11,1 млн. грн., плати за землю – майже 94 млн. грн., додаткові надходження – 5,9 млн.грн., єдиного податку – близько 60 млн. грн., додаткові надходження становлять 9,5 млн. грн.

Позитивну динаміку у надходженнях до місцевих бюджетів в Головуправлінні Міндоходів, насамперед, пов'язують із підвищенням якості податкового сервісу для платників податків та покращенням податкового супроводу діяльності суб'єктів господарювання.