За півроку місцеві бюджети Херсонщини отримали 656 млн.гривень

Місцеві скарбниці Херсонської області вже шостий місяць поспіль наповнюються з «плюсом». Зокрема, з початку року до місцевих бюджетів надійшло майже 656 мільйонів гривень платежів, або на 43,2 млн.грн. більше порівняно з минулорічним періодом. Додатково територіальні громади у цьому році отримали 43,1 млн. гривень.

Суттєвого зростання досягнуто з податку на доходи фізичних осіб, плати за землю та єдиного податку, повідомляє прес-служба Головного управління Міндоходів у Херсонській області

Так, тільки надходження з податку на доходи фізичних осіб за І півріччя ц.р. склали 457 млн. грн., додаткові надходження зі сплати цього податку становлять 11,1 млн. грн., плати за землю – майже 94 млн. грн., додаткові надходження – 5,9 млн.грн., єдиного податку – близько 60 млн. грн., додаткові надходження становлять 9,5 млн. грн.

Позитивну динаміку у надходженнях до місцевих бюджетів в Головуправлінні Міндоходів, насамперед, пов'язують із підвищенням якості податкового сервісу для платників податків та покращенням податкового супроводу діяльності суб'єктів господарювання.

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net