Херсонське підприємство «сховало» не заробітну плату, а податки

За 5 місяців цього року ревізори Міндоходів здійснили 32 перевірки херсонських підприємств з питання повноти обчислення та своєчасності внесення до бюджету сум податку на доходи фізичних осіб. Порушення встановили у кожного із перевірених підприємств, повідомляє прес-служба Головного управління Міндоходів у Херсонській області.

Так під час проведення перевірки одного з ТОВ «А» ревізори встановили неперерахування податку на доходи фізичних осіб під час виплати доходу громадянам на суму понад 165 тисяч гривень. За допущене порушення до підприємства застосували штраф у розмірі 25% суми податку, що підлягає сплаті — понад 41 тисячу гривень, та нарахували 2 тисячі гривень пені.

Загалом з початку року за результатами проведених планових документальних перевірок донарахували 172 тисячі гривень податку на доходи фізичних осіб, із них 101 тисяча вже надійшла до бюджету.

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net