Warning: getimagesize(http://khersonci.com.ua/images/NEWS/NEWS/06.2013/260613_25.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /var/www/khersonci/khersonci.com.ua/libraries/joomla/document/html/renderer/head.php on line 172
Херсонське підприємство «сховало» не заробітну плату, а податки

Херсонське підприємство «сховало» не заробітну плату, а податки

Херсонське підприємство  «сховало» не заробітну плату, а  податки

За 5 місяців цього року ревізори Міндоходів здійснили 32 перевірки херсонських підприємств з питання повноти обчислення та своєчасності внесення до бюджету сум податку на доходи фізичних осіб. Порушення встановили у кожного із перевірених підприємств, повідомляє прес-служба Головного управління Міндоходів у Херсонській області.

Так під час проведення перевірки одного з ТОВ «А» ревізори встановили неперерахування податку на доходи фізичних осіб під час виплати доходу громадянам на суму понад 165 тисяч гривень. За допущене порушення до підприємства застосували штраф у розмірі 25% суми податку, що підлягає сплаті — понад 41 тисячу гривень, та нарахували 2 тисячі гривень пені.

Загалом з початку року за результатами проведених планових документальних перевірок донарахували 172 тисячі гривень податку на доходи фізичних осіб, із них 101 тисяча вже надійшла до бюджету.