Херсонщина отримала мільйони на шкідливих звичках

Херсонщина отримала мільйони на шкідливих звичках

З початку 2017 року підприємці сплатили до бюджетів місцевих громад Херсонської області 15 мільйонів гривень за ліцензії на право виробництва та торгівлі підакцизними товарами - алкоголем та тютюном.

Зокрема, від ліцензування оптової торгівлі та виробництва до бюджетів надійшло 3 млн. грн, а від ліцензування роздрібної торгівлі – 12 млн. гривень.

За вісім місяців поточного року представники бізнес-середовища придбали 5007 ліцензій, в т. ч. 2989 - для роздрібної торгівлі алкогольними напоями та 2018 для продажу тютюнових виробів.

За цей же період спеціалісти Головного управління ДФС у Херсонській області анулювали 495 ліцензій, а за несвоєчасну сплату чергового платежу призупинили дію 100 ліцензій.

Наразі 10 суб'єктів господарювання нашого регіону мають 10 ліцензій на право оптової торгівлі алкогольними напоями та 5 – на право оптової торгівлі сидром і перрі.

За інформацією прес-служби
Головного управління ДФС у Херсонській області

Довідково: На Херсонщині у сфері роздрібного продажу підакцизних товарів працюють 2666 бізнесменів, які мають 4278 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та 3155 – тютюновими виробами.