Чи всім херсонцям підвищать пенсію?

Прем'єр закликає «критиканів» пожити на існуючу пенсію.

Цими дням наш Прем'єр приємно вразив критикуючи тих, хто критикує його «пенсійну реформу», заявивши: «Коли я чую, коли хтось із політиків каже, що пенсійна реформа якась не така, так ви проживіть на ту пенсію, яку сьогодні отримує пенсіонер, щоб ви це відчули». Глобальне зауваження, а головне «дієве». Що від цього зміниться?

Гройсман продовжує займатися саморекламою і нагадує, що «пенсійна реформа» передбачає підвищення пенсій для 9 млн українців. У разі її прийняття, вже у жовтні відбудеться збільшення виплат від 150 до 2000 грн.

От тільки знову немає відповіді: а кому ж саме будуть підвищувати? Які критерії? Звідки гроші? І як на довго їх вистачить.

Я вже не раз писав, що певні запаси «грошової маси» існують, але це не вказує на те, що їх на довго не вистачить, з одного боку, а з іншого, як тільки підвищення станеться бодай на 30 – 50 грн, то ціни тієї ж мить будуть підняті на 50 – 70 грн., уявляєте, що буде коли збільшення сягне 2 тисяч, які обіцяє пан Прем'єр? Інфляція, за словами фахівці, не тільки «з'їсть» все підвищення, але й значно погіршить економічний стан тих самих пенсіонерів. (Більш детально тут).

Нагадаю, що Гройсман закликав Верховну Раду якнайшвидше ухвалити пакет законів, який дозволить провести пенсійну реформу і підняти пенсії українцям вже цієї осені.

А розмір? «А розмір залежить від того, скільки людина пропрацювала, тому що людина, яка працювала, заслужено отримає більше, а той, який працював менше - у нього буде менше пенсія. Це і є соціальна справедливість», - підкреслив Прем'єр. Невже? Про яку саме «справедливість» говорив Гройсман? Мабуть ми всі пам'ятаємо як один із попередніх Прем'єрів вже говорив про те, що «багаті поділяться із бідними». Хтось може похвалитися?

Гройсман у черговий раз звинуватив політиків у тому, що вони конфліктують один з одним, а про «долю громадян і країни не думають». «Ка-Ла-Вур»!

Зручна позиція: всі, хто критикує – той «проти народу» (ще б про «розгойдування човна» пригадали – хіт позаминулого сезону).

Думаю, що саме цю карту будуть цієї осені розігрувати у першу чергу. Про збільшення виплат будуть кричати голосно, а от про реальні результати повсякденного життя будуть, як завжди, мовчати.

Сергій ОСОЛОДКІН