Сьогодні – останній день подання звіту про використання РРО

Середа, 15 травня 2013 року, - останній день подання звіту про використання реєстраторів розрахункових операцій та книг обліку розрахункових операцій (форма №ЗВР-1) за квітень 2013 року.

Цей звіт можуть не подавати суб'єкти господарювання, які подають до органів Міністерства доходів і зборів по дротових або бездротових каналах зв'язку електронні копії розрахункових документів і фіскальних звітних чеків.

Нещодавно наказом Міністерства доходів і зборів України від 26.04.2013 р. №82 затверджено в новій редакції Державний реєстр розрахункових операцій. Він містить інформацію про кожну модель РРО: назву, версію внутрішнього програмного забезпечення, найменування заявника та виробника, термін первинної реєстрації в органах Міндоходів України, дату та номер рішення про включення до Державного реєстру, а також сферу застосування відповідного РРО.

Нагадуємо, що з 1 січня 2013 року суб'єктам господарювання необхідно подавати до органів Міністерства доходів і зборів електронні копії розрахункових документів і фіскальних звітних чеків РРО.

Із 1 липня 2013 року за неподання електронної касової звітності настає відповідальність згідно з чинним законодавством.

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net