Більше півмільярда гривень – внесок херсонців до бюджетів всіх рівнів

Більше півмільярда гривень – внесок херсонців до бюджетів всіх рівнів

За січень – квітень 2013 року зусиллями працівників Головного управління Міндоходів Херсонщини до бюджетів всіх рівнів зібрано майже 640 мільйонів гривень податкових та митних платежів. А саме: до загального фонду держбюджету херсонські платники сплатили 284,8 мільйона гривень податків та 354,1 мільйона гривень митних платежів.

Як повідомляють в Головному управлінні Міндоходів у Херсонській області, місцеві скарбниці Херсонської області вже четвертий місяць поспіль наповнюються з «плюсом». Зокрема, з початку року до місцевих бюджетів надійшло майже 428 мільйонів гривень платежів. Помісячний розпис доходів місцевих бюджетів, затверджений рішеннями місцевих рад, виконано на 107,8 відсотків. Додатково територіальні громади отримали 30,8 млн. гривень.

Суттєвого зростання досягнуто з податку на доходи фізичних осіб, плати за землю та єдиного податку. Так, надходження з податку на доходи фізичних осіб за січень - квітень склали понад 294 млн. грн., що на 17 млн. грн. більше, ніж торік, плати за землю – більше 61 млн. грн., або на 2,9 млн. грн. більше, ніж у 2012 році, єдиного податку – майже 42 млн. грн., додаткові надходження зі сплати цього податку становлять 19 млн. грн.

Позитивну динаміку у надходженнях в Головуправлінні Міндоходів краю, насамперед, пов'язують зі зростанням якості податкового сервісу для сумлінного бізнесу та покращенням податкового супроводу діяльності підприємств, що створюють ризики.