Warning: getimagesize(http://khersonci.com.ua/images/NEWS/NEWS/04.2013/290413_04.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /var/www/khersonci/khersonci.com.ua/libraries/joomla/document/html/renderer/head.php on line 172
На Херсонщині податківці вже нарахували 13 мільйонерів

На Херсонщині податківці вже нарахували 13 мільйонерів

На Херсонщині податківці вже нарахували 13 мільйонерів

Саме стільки наших земляків вже виконали свій громадянський обов'язок, задекларувавши свої минулорічні понад мільйонні статки. А це не багато-не мало майже 42,2 мільйонів.

Про це під час брифінгу повідомив Валерій Шмурянов, начальник управління оподаткування фізичних осіб Головного управління Міністерства доходів і зборів у Херсонській області.

Загалом, за словами посадовця, вже понад 25 тисяч жителів області взяли участь у деклараційній кампанії. Найбільш активно звітують до податкової ті, хто у минулому році отримував дохід від реалізації вирощеної сільгосппродукції, - 19890 декларацій на суму 22,3 мільйонів гривень. Ще 1360 осіб повідомили про те, що отримали спадщину. Це у вдвічі більше порівняно з минулим роком. Відповідно й суми задекларованих доходів зросли з 42,6 до 93,9 млн.гривень.

За результатами перерахунків скарбниці місцевих громад мають отримати 8,4 мільйона гривень податку на доходу фізичних осіб. До повернення ж у вигляді податкової знижки жителям області нараховано 617 тисяча гривень.