На Херсонщині податківці вже нарахували 13 мільйонерів

На Херсонщині податківці вже нарахували 13 мільйонерів

Саме стільки наших земляків вже виконали свій громадянський обов'язок, задекларувавши свої минулорічні понад мільйонні статки. А це не багато-не мало майже 42,2 мільйонів.

Про це під час брифінгу повідомив Валерій Шмурянов, начальник управління оподаткування фізичних осіб Головного управління Міністерства доходів і зборів у Херсонській області.

Загалом, за словами посадовця, вже понад 25 тисяч жителів області взяли участь у деклараційній кампанії. Найбільш активно звітують до податкової ті, хто у минулому році отримував дохід від реалізації вирощеної сільгосппродукції, - 19890 декларацій на суму 22,3 мільйонів гривень. Ще 1360 осіб повідомили про те, що отримали спадщину. Це у вдвічі більше порівняно з минулим роком. Відповідно й суми задекларованих доходів зросли з 42,6 до 93,9 млн.гривень.

За результатами перерахунків скарбниці місцевих громад мають отримати 8,4 мільйона гривень податку на доходу фізичних осіб. До повернення ж у вигляді податкової знижки жителям області нараховано 617 тисяча гривень.