З нагоди Великодня у Херсоні відбудеться ярмарок

З нагоди Великодня у Херсоні відбудеться ярмарок

27 квітня 2013 року у м. Херсоні на чотирьох торгівельних майданчиках відбудуться ярмарки-продажі сільськогосподарської продукції та продуктів її переробки.

Як повідомляє прес-служба міської ради, до участі в ярмарку запрошені всі товаровиробники, підприємства переробної промисловості, фермерські господарства міста та області. На сьогодні вже виявили бажання від міста Херсона взяти участь 35 суб'єктів господарювання. Порадують своєю продукцією херсонців представники 18 районів області.

Понад 100 найменувань хлібопекарської продукції представить ВАТ "Херсонський хлібокомбінат", херсонська кондитерська фабрика планує виставити на продаж 80 найменувань кондвиробів за цінами від 20 до 35 грн.

В широкому асортименті на ярмарку будуть представлені товари молочної продукції, і є вже попередні домовленості про їх вартість. Головне ці ціни нижче ринкових. Молоко буде коштувати 5-6 грн. за літр, це майже на 2 грн. нижче ринкової ціни. Сметану будуть продавати по 20 грн. за літр, на ринку її ціна складає від 25 грн., вершки по 30 грн., відповідно на ринку – від 40 грн., масло вершкове по 50 грн. за кг, на ринку його ціна від 60 грн. за кг., тверди сирі в асортименті від 35 грн.

На ярмарок будуть завезені продукти переробки тваринництва. Десяток яєць продаватимуть по 4,5-5 грн., м'ясо свинини від 31 грн. за кг, м'ясо яловичини та баранини по 35-40 грн. за кг, сало по 10-13 грн. за кг., курятину по 20-22 грн. за кг.

Відвідувачі будуть мати можливість придбати свіжу рибу в асортименті: карась по 8-10 грн. за кг, короп по 20 грн. за кг, товтолоб по 18 грн. за кг.

Товаровиробники будуть реалізовувати крупи: рис по 5 грн. за кг, пшоно по 4 грн. за кг, гречку по 7 грн. за кг тощо. Планується завести у достатній кількості борошно вищого ґатунку по 3,5 грн., 1 ґатунку по 2,5 – 3 грн. за кг.

За традицією, в широкому асортименті буде представлена сільськогосподарська продукція, так званий «борщовий набор». Картоплю будуть продавати по 1,2 – 3 грн. за кг, капусту по 1,5 – 2 грн. за кг, моркву по 3 – 4 грн. за кг, цибулю по 2 грн. за кг.

На ярмарку будуть реалізовувати свіжі овочі: огірки, редис, зелень тощо.