Warning: getimagesize(http://khersonci.com.ua/images/NEWS/NEWS/04.2013/150413_27.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /var/www/khersonci/khersonci.com.ua/libraries/joomla/document/html/renderer/head.php on line 172
Херсонські податківці попередили незаконне відшкодування ПДВ на 13,6 млн. гривень

Херсонські податківці попередили незаконне відшкодування ПДВ на 13,6 млн. гривень

Херсонські податківці попередили незаконне відшкодування ПДВ на 13,6 млн. гривень

Серед основних пріоритетів роботи податкових міліціонерів у 2013 році є протидія незаконному відшкодуванню ПДВ і максимально ефективне оперативне супроводження процесів адміністрування ПДВ.

За результатами перевірок, проведених у січні-березні 2013 року, співробітники податкової міліції ДПС у Херсонській області виявили 7 фактів незаконного заявлення до відшкодування ПДВ на суму 13,6 млн. гривень. Про це повідомляє прес-служба ДПС в Херсонській області.

Увага правоохоронців зосереджується і на відстеженні фіктивних підприємств. З початку року співробітники податкової міліції Херсонщини виявили 5 фіктивних суб'єктів підприємницької діяльності.

Окрім того, припинена діяльність одного конвертаційного центру. Через це злочинне угрупування проконвертовано 140 млн. грн.

З незаконного обігу вилучено товарів на суму 6,2 млн.гривень. Податкові міліціонери переконані, що спільні заходи в напрямку ліквідації підпільних виробництв сприятимуть ефективній легалізації ринку підакцизних товарів. До речі, зараз до ЄРДР включено 3 злочини за ознаками ст.204 КК України ( незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів).