Херсонські податківці попередили незаконне відшкодування ПДВ на 13,6 млн. гривень

Серед основних пріоритетів роботи податкових міліціонерів у 2013 році є протидія незаконному відшкодуванню ПДВ і максимально ефективне оперативне супроводження процесів адміністрування ПДВ.

За результатами перевірок, проведених у січні-березні 2013 року, співробітники податкової міліції ДПС у Херсонській області виявили 7 фактів незаконного заявлення до відшкодування ПДВ на суму 13,6 млн. гривень. Про це повідомляє прес-служба ДПС в Херсонській області.

Увага правоохоронців зосереджується і на відстеженні фіктивних підприємств. З початку року співробітники податкової міліції Херсонщини виявили 5 фіктивних суб'єктів підприємницької діяльності.

Окрім того, припинена діяльність одного конвертаційного центру. Через це злочинне угрупування проконвертовано 140 млн. грн.

З незаконного обігу вилучено товарів на суму 6,2 млн.гривень. Податкові міліціонери переконані, що спільні заходи в напрямку ліквідації підпільних виробництв сприятимуть ефективній легалізації ринку підакцизних товарів. До речі, зараз до ЄРДР включено 3 злочини за ознаками ст.204 КК України ( незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів).

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net