Майже кожен третій виявлений податківцями Херсонщини злочин – тяжкий

Майже кожен третій виявлений податківцями Херсонщини злочин – тяжкий

За перший квартал 2013 року податкові міліціонери ДПС у Херсонській області внесли до ЄРДР України 80 матеріалів. Із них 35 відсотків – тяжкі злочини. За ухилення від сплати податків зареєстровано 44 кримінальних правопорушень, повідомляють в ДПС у Херсонській області.

Практика викриття злочинів у сфері оподаткування вкотре свідчить, що окремі бізнесмени намагаються замаскувати під так званою податковою оптимізацією свідомий умисел не сплачувати податки, - запевняють у податковій міліції Херсонщини.

Під час розслідування кримінальних справ податкові міліціонери задокументували, що порушники законодавства заподіяли державі 80 млн. грн. збитків. Для їх погашення слідчими органами ДПС у Херсонській області накладено арешт на майно на загальну суму 5,5 млн. гривень та вже відшкодовано понад 1 мільйон гривень.

Кожен бізнесмен, який зважується на свідоме приховування доходів від оподаткування має пам'ятати: за такі дії чинним законодавством передбачена фінансова, адміністративна та кримінальна відповідальність.